وبینارهای تخصصی آکادمی طیبی

وبینار چیست؟

وبینار کلاس آنلاین است که از طریق موبایل ، لپتاپ یا کامپیوتر شخصی میتوانید در آن شرکت کنید.

برای شرکت در این کلاس نیاز به اینترنت دارید که سرعت اینترنت مور نیاز شما خیلی مهم نیست و تقریبا با هر سرعتی میتوانید در وبینار ها شرکت کنید.

با توجه به امکانات و ویژگی های خوبی که در کلاس آنلاین یا همان وبینار وجود دارد تصمیم گرفتیم وبینار های مختلفی در موضوعات تخصصی سیستم های حاظتی و خورشیدی برگزار کنیم

ویژگی بسیار عالی کلاس آنلاین این است که در هر کجای دنیا هم که باشید میتوانید در این کلاس شرکت کرده و دقیقا همانند کلاس حضوری در کلاس فعال باشید و با مدرس کلاس هم بصورت صوتی و هم بصورت تصویر در ارتباط باشید.

وبینارهای طراحی شده توسط آکادمی طیبی به شرح زیر میباشد.

وبینار عیب یابی دوربین مداربسته

با توجه به پیشرفت سیستم دوربین مداربسته و افزایش روز افزون تقاضا برای نصب این سیستم در اماکن مختلف ، و افزایش آگاهی و اطلاعات مشتریان از سیستم دوربین مداربسته ، حرفه ای تر شدن فعالان این حوزه از کسب و کار برای داشتن توانایی رقابت با هم صنفیان خود و جذب مشتریان بیشتر و کسب درآمد بیشتر از این سیستم امری ضروری است.

به همین منظور تصمیم گرفتم آموزشهای مختلفی در این زمینه بصورت کوتاه و آنلاین برگزار کنم که همراهان خوبمان در آکادمی طیبی به راحتی و در کمترین زمان و در هر مکانی بتوانند آموزشهای لازم را ببینند و با تخصص کافی وارد بازار کار پر رقابت این کسب و کار شوند.

یکی از این وبینارها مربوط به عیب یابی دوربین مداربسته هست که در این وبینار به تشریح انواع عیوب احتمالی در سیستم دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه میپردازم و روش عیب یابی را بطور کامل توضیح خواهم داد.

مدت زمان این وبینار حدود ۹۰ دقیقه میباشد

این وبینار در روز سه شنبه پنجم فروردین ۹۹ راس ساعت ۹ شب برگزار شده است و شما میتوانید ویدئوی این وبینار را خریداری کنید

وبینار عیب یابی سیستم اعلام سرقت

سیستم های اعلام سرقت با توجه به پیچیدگی بیشت و تجهیزات بیشتر نسبت به دوربین مداربسته معمولا عیوب بیشتری پیدا میکنند که داشتن اطلاعات کافی و علم بیشتر نسبت به این تکنولوژی به شما کمک میکند که در نصب و خدمات پس از نصب این سیستم کمتر دچار مشکل شوید و یا اصلا مشکلی برای شما بوجود نیاید.

در این وبینار به بررسی انواع عیب های احتمالی که در این سیستم بوجود می آید میپردازم و بطور کامل همه آنها و روش عیب یابی آن را شرح میدهم.

مدت زمان این وبینار حدود ۹۰ دقیقه می باشد.

تاریخ برگزاری این وبینار روز سه شنبه دوم اردیبهشت ۹۹ ساعت ۹ شب می باشد.

پس از ثبت نام لینک وبینار به شماره همراه و ایمیل شما ارسال خواهد شد.

وبینار آشنایی با انواع روشهای انتقال تصویر در دوربین مداربسته

یکی از انتظارات مشتریان دوربین مداربسته از شما به عنوان یک نصاب حرفه ای ، انتقال تصویر دوربین مداربسته روی تلفن همراه یا لپ تاپشان است .

با توجه به اینکه هر پروژه دارای شرایط خاصی از نظر نصب و و نوع تجهیزات و انتظار مشتریست شما باید روشهای مختلف انتقال تصویر را که به چندین روش متفاوت تقسیم بندی میشود را بدانید که براحتی بتوانید در تمام پروژه های خود این قابلیت را اجرا کنید.

در این وبینار انواع روشهای انتقال تصویر با اینترنت و بدون اینترنت را تشریح خواهیم کرد و شما با انواع این روشها و کاربرد آنها آشنا خواهید شد

مدت زمان این وبینار حدود ۶۰ دقیقه میباشد که در تاریخ سه شنبه ۱۹ فروردین ۹۹ راس ۹ شب برگزار خواهد شد .

پس از ثبت نام لینک وبینار به شماره همراه و ایمیل شما ارسال خواهد شد.

وبینار آشنایی با قطعات مونتاژ دوربین مداربسته

کیفیت و قیمت سیستم دوربین مداربسته به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این عوامل اصلی و بسیار مهم قطعات داخلی دوربین میباشد که داشتن اطلاعات کافی در این زمینه میتواند در بحث عیب یابی ، تعمیر و انتخاب دوربین با کیفیت و همچنین تحلیل قیمتی یک دوربین به شما کمک زیادی میکند.

در این وبینار اجزای داخلی یک دوربین را مورد بررسی قرار میدهم و کاربرد هر قطعه و انواع هر کدام را تشریح میکنم و شما پس از اتمام این وبینار تسلط کاملی نسبت به اجزای داخلی دورین پیدا خواهید کرد که به حرفه ای شدن شما کمک شایانی خواهد کرد

مدت زمان این وبینار حدود ۷۵ دقیقه میباشد و در تاریخ سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۹ راس ساعت ۹ شب برگزار خواهد شد

پس از ثبت نام لینک وبینار به شماره همراه و ایمیل شما ارسال خواهد شد.

وبینار آشنایی با سیستم فتوولتائیک و تجهیزات سیستم خورشیدی

یکی از تکنولوژی هایی که در سالهای اخیر توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده و رشد سریعی داشته سیستم های برق خورشیدی یا همان سیستم فتوولتائیک میباشد.

در بسیاری از مواقع یک نصاب دوربین مداربسته باید سیستم مداربسته را درجایی نصب کند برق شبکه در آن محل وجود ندارد، یا اینکه مشتریان این سیستم تقاضای اجرای سیستم برق خورشیدی را دارند.

در این وبینار به بررسی این تکنولوژی میپردازم و ضمن معرفی تجهیزات مختلف این سیستم ، نحوه محاسبه تجهیزات مورد نیاز این سیستم را اموزش میدهم که براحتی بتوانید برای هر نوع مصرف کننده نوع و تعداد تجهیزات خورشیدی مورد نیاز را محاسبه کنید.

مدت زمان این وبینار حدود ۹۰ دقیقه میباشد و در تاریخ سه شنبه ، ۹ اردیبهشت ۹۹ راس ساعت ۹ شب برگزار خواهد شد

پس از ثبت نام لینک وبینار به شماره همراه و ایمیل شما ارسال خواهد شد.

پیشنهاد ویژه و پر سود

در صورتی که درهمه وبینار ها شرکت کنید از تخفیف بسیار ویژه ۷۵ درصدی برخوردار خواهید شد

452 بازدید